Czynne 8.00 - 20.00 po wcześniejszym umówieniu
504 241 524

Zabiegi


Studio Gortatowo - Usługi Kosmetyczne

ENDERMOLOGIA


ENDERMOLOGIA  PRIMELLE  MED

redukcja cellulitu, rozbicie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, zmniejszenie widoczności blizn i rozstępów,usuwanie toksyn, wyrzeźbienie i wymodelowanie ciała, poprawa jędrności, poprawa napięcia skóry, wyszczuplenie, drenaż limfatyczny ( poprawa krążenia krwi i limfy,redukcja obrzęków), zmniejszenie nierówności na skórzeGłowica urządzenia wytwarza jednostajne podciśnienie, doskonale penetrując tkanki bez ich uszkadzania. Terapia umożliwia więc uzyskanie widocznych rezultatów, a sam zabieg nie powoduje dyskomfortu pacjenta.

Endermomasaż znany jest przede wszystkim z oddziaływania na tkankę tłuszczową. Dzięki temu kształtuje sylwetkę i pozwala pozbyć się cellulitu.

Zabieg Masażu Próżniowego urządzeniem Primelle jest jednym z najlepszych sposobów zwalczania cellulitu i modelowania sylwetki. Dzięki działaniu podciśnienia i mechanicznej stymulacji skóry za pomocą rolek, już po kilku zabiegach wyraźnie poprawia się kształt ciała: zmniejsza się miejscowe nagromadzenie tłuszczu, polepsza się elastyczność skóry i napięcie mięśni, blizny i rozstępy stają się mniej widoczne. Drenaż limfatyczny aktywuje pracę układu żylnego i limfatycznego, powodując usunięcie toksyn oraz zalegających płynów z organizmu, zmniejszając obrzęki kończyn dolnych. Masaż próżniowy ma również szerokie zastosowanie w terapiach fizjoterapeutycznych. Zabieg jest wykonywany w specjalnym kostiumie, aby nie dopuścić do uszkodzenia skóry i zapewnić równomierny poślizg rolek.

Endermologia to przede wszystkim zabieg nakierowany na pozbycie się cellulitu i uporczywej tkanki tłuszczowej, której nie da się zlikwidować ćwiczeniami ani dietą. Wyraźne rezultaty można zaobserwować już po kilku zabiegach. Urządzenie do masażu próżniowego  zmniejsza ponadto widoczność blizn i rozstępów oraz poprawia jędrność skóry. Jednocześnie pobudza krążenie krwi i limfy, przez co poprawia się przemiana materii, a obrzęki ustępują odczuwalnie już po pierwszym zabiegu. Wszystkie narządy są lepiej ukrwione, a ciało przechodzi skuteczny detoks. Masaż próżniowy wykonany w naszym gabinecie w Swarzędzu – Gortatowie pobudza metabolizm, poprawia perystaltykę jelit, zmniejszenia napięcie mięśniowe, a także relaksuje.

Optymalna seria endermologii to 10-12 zabiegów, wykonywanych 2-3 razy w tygodniu.

Taka ilość zabiegów przynosi widoczne efekty, cellulit zostaje usunięty lub w znacznym stopniu zredukowany.

Choć każdy pojedynczy zabieg endermologii przynosi efekty, to aby w znaczący sposób poprawić stan skóry, potrzebna jest seria zabiegów. Praca nad usunięciem cellulitu i wygładzeniem skóry musi być rozłożona w czasie. Nasz organizm potrzebuje chwili aby w naturalnych procesach fizjologicznych, usunąć tłuszcz i nagromadzone toksyny. Każdy zabieg endermologii pobudza metabolizm komórkowy, rozbijając adipocyty (komórki tłuszczowe) i uwalniając je do krwioobiegu. Dlatego z zabiegu na zabieg obserwujemy poprawę w jędrności skóry.

Od razu po zakończeniu zabiegu można wrócić do swojej normalnej codziennej rutyny. Nie ma powodu rezygnować w tym dniu z treningu, basenu czy roweru. Endermologia nie ogranicza w żaden sposób. Endermologia jest zabiegiem naturalnym i bezinwazyjnym. Możemy wykonywać go o każdej porze roku.

Duże nasłonecznienie, które występuje zwłaszcza latem, nie jest powodem aby zaniechać wykonywania zabiegów endermologii. Wręcz przeciwnie, zabiegi wykonywane w tym okresie mogą być pomocne. Endermologia to masaż próżniowy, którego jednym z efektów jest usuwanie wody z tkanek, dlatego zabieg doskonale poradzi sobie z opuchnięciami nóg, które często towarzyszą nam latem.

Technika ENDERMOLOGII dodatkowo może być wykorzystywana do redukcji bólu kręgosłupa, bólów mięśniowych oraz reumatycznych.

każdy zabieg - ok. 45 minut

PAKIET : 5 ZABIEGÓW : 650 ZŁ + kostium 50 zł

               10  ZABIEGÓW :    1200 zł    kostium gratis

               15  ZABIEGÓW :    1700   zł      kostium gratis

                1 ZABIEG: 150 ZŁ  + kostium  85 zł« Wróć
to piękno jest w Tobie...
Kosmetyki najwyższej jakości
Doświadczony personel
Nowoczesna aparatura zabiegowa
Zarezerwuj wizytę


Istnieje możliwość umówienia wizyty w godzinach 8.00 - 20.00. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowe podanie pasujących terminów.
Czynne 8.00 - 20.00 po wcześniejszym umówieniu
504 241 524