Czynne 8.00 - 20.00 po wcześniejszym umówieniu
504 241 524

Polityka Prywatności


Studio Gortatowo - Usługi Kosmetyczne

Polityka Prywatności

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – zwane dalej „RODO” lub „Rozporządzenie RODO”. 

Na stronie www.studiogortatowo.pl  przykładamy szczególną uwagę do ochrony prywatności i bezpieczeństwa naszych użytkowników. Wchodząc na naszą stronę i korzystając z naszych usług akceptujesz tę politykę wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie informacji dla celów ustalania terminu i rodzaju zabiegu.

 

WYKORZYSTANIE I PRZETWARZANIE DANYCH

Zapewniamy, że wszystkie informacje będą przechowywane i wykorzystywane zgodnie z wymaganiami określonymi w przepisach o ochronie danych osobowych - RODO. Dane osobowe nie będą przedmiotem sprzedaży, nie będą przekazywane, wynajmowane żadnym podmiotom trzecim. 

        Dane osobowe - imię i nazwisko, numer telefonu  zapisywane są w kalendarzu za zgodą klientki, tylko w celu umawiania wizyt na zabiegi

 

Na potrzeby niniejszej polityki prywatności, przyjmuje się następujące znaczenie poniższych pojęć:

1) Administrator – Agnieszka Kosturska, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą  PBK Agnieszka Kosturska, ul. Cmentarna 29, 62-020 Jasin, gabinet Studio Gortatowo ul. Swarzędzka 14, 62-020 Gortatowo, NIP 782-171-95-98

2) Użytkownik – każdy podmiot, który przegląda zawartość strony www.studiogortatowo.pl, klient/ka  gabinetu umawiająca wizytę telefonicznie lub mailowo.

Dane osobowe

1. Użytkownik może przekazywać swoje dane osobowe Administratorowi za pomocą telefonu - rozmowa, sms’a, maila.

2. Administratorem danych osobowych Użytkownika w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych jest Administrator.

3. Podanie danych osobowych przez Użytkownika jest dobrowolne

4.Administrator gwarantuje poufność wszelkich przekazanych mu danych osobowych.

to piękno jest w Tobie...
Kosmetyki najwyższej jakości
Doświadczony personel
Nowoczesna aparatura zabiegowa
Zarezerwuj wizytę


Istnieje możliwość umówienia wizyty w godzinach 8.00 - 20.00. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowe podanie pasujących terminów.
Czynne 8.00 - 20.00 po wcześniejszym umówieniu
504 241 524