Czynne 8.00 - 20.00 po wcześniejszym umówieniu
504 241 524

estGen - terapia blizny


Studio Gortatowo - Usługi Kosmetyczne

TERAPIA  BLIZNY

estGen – inżynieria tkankowa

Bioaktywny żel podawany jest według specjalnie opracowanej metody estGen, którą można wykonywać tylko po odbyciu szkolenia i  uzyskaniu certyfikatu – pozwolenia na wykonywanie zabiegu. Na obszarze blizny wykonuje się mikrouszkodzenia, blizna opracowywana jest też tzw. suchą igłą, nasączana płynem aktywnym po czym nakładany jest na nią estgen żel aktywny complex. Żel po ponownym podaniu pozostawia się na bliźnie wraz z opatrunkiem jałowym. Po upływie doby, przez kolejne 3 dni trzeba stosować preparat – aktywny opatrunek kosmetyczny.

Terapia estGen niezależnie od rodzaju zabiegu polega na zastosowaniu wysokiej jakości naturalnego preparatu, który intensywnie regeneruje uszkodzone wcześniej tkanki. 

Przebieg zabiegu w terapii blizny: oczyszczenie, płyn aktywny, mikrouszkodzenia/ sucha igła, żel aktywny, zmycie solą fizjologiczną, żel aktywny – trzymamy kilka godzin; po dobie przez 3 dni – preparat: aktywny opatrunek kosmetyczny.

Blizna wyceniana indywidualnie

Od 150 zł w zależności od wielkości i czasu pracy z blizną + preparat opatrunek 119 zł

Twarz ok 250 zł

Brzuch od 250 zł

Uda ok 400-500 zł

 

 

 

 

 

 

 

to piękno jest w Tobie...
Kosmetyki najwyższej jakości
Doświadczony personel
Nowoczesna aparatura zabiegowa
Zarezerwuj wizytę


Istnieje możliwość umówienia wizyty w godzinach 8.00 - 20.00. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowe podanie pasujących terminów.
Czynne 8.00 - 20.00 po wcześniejszym umówieniu
504 241 524