Czynne 8.00 - 20.00 po wcześniejszym umówieniu
504 241 524

O nas


Studio Gortatowo - Usługi Kosmetyczne
Tu jesteś / Strona główna / O nas

 

Fale radiowe, INFUZJA TLENOWA, mezoterapia bezigłowa, mikroigłowa, nanoigłowa, peeling kawitacyjny, kwasy, ultradźwięki - sonoforeza, mikrodermabrazja, masaż próżniowy,   DEPILACJA  LASEROWA, zabieg Meso BB glam, opalanie natryskowe

 

Regeneracja skóry: mikrodermabrazja, kwasy - glikolowy, fitowy, ferulowy, pirogronowy, szikimowy, traneksamowy, migdałowy, laktobionowy, azelainowy,mlekowy;eksfoliacja retinolowa z wit.C.
Składniki zabiegów dobierane indywidualnie do potrzeb i oczekiwań Klientek

 

       Gabinet kosmetyczny  „Studio Gortatowo” to miejsce, które powstało z myślą o Kobietach chcących rozsądnie pogodzić upływający czas z dbaniem o zdrową, młodą, pełną blasku, odżywioną skórę. Zapraszamy  także Panie, które mają problemy ze swoją skórą  oraz te, które  chciałyby po prostu bardziej o siebie zadbać.

        W salonie kosmetycznym wykonujemy zabiegi korzystając z najwyższej jakości gabinetowych kosmetyków profesjonalnych, zawierających bogate składniki aktywne. Każdorazowo preparaty dostosowywane są do rodzaju, potrzeb i problemów skóry. Przebieg zabiegu jest konsultowany odnośnie ewentualnych przeciwwskazań.

        Posiadamy także wysokiej jakości aparaturę zabiegową, której parametry gwarantują wykonanie zabiegów na doskonałym poziomie. Jeżeli występują przeciwwskazania do wykorzystania głowic aparatury lub Klientka  sobie tego nie życzy , składniki aktywne wprowadzane są za pomocą masażu.

          Do zabiegów wykorzystujemy akcesoria jednorazowe oraz narzędzia  i przybory, które są poddawane dezynfekcji, a następnie sterylizacji  w autoklawie medycznym - na miejscu w gabinecie. Gwarantuje to Państwu pełne bezpieczeństwo i higienę wykonywanych zabiegów.         

Zapraszamy do odwiedzenia Salonu, konsultacje i zapoznanie się  z ofertą.

Istnieje również możliwość wykupienia bonu prezentowego na wybrany zabieg lub na określoną kwotę, który może  stać się  miłą niespodzianką dla bliskiej osoby.

   W gabinecie istnieje możliwość zakupu kosmetyków do pielęgnacji domowej.

Salon kosmetyczny.    Rezerwacja  terminów wizyt od 8.00 do 20.00 - Zapraszamy

         Możliwość umawiania wizyt na dogodną dla  Klientki  godzinę.

 

 

 

to piękno jest w Tobie...
Kosmetyki najwyższej jakości
Doświadczony personel
Nowoczesna aparatura zabiegowa
Zarezerwuj wizytę


Istnieje możliwość umówienia wizyty w godzinach 8.00 - 20.00. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowe podanie pasujących terminów.
Czynne 8.00 - 20.00 po wcześniejszym umówieniu
504 241 524